Czy legalny bukmacher może przynosić dodatkowe zyski w 2019 roku?

Czy na legalnych zakładach bukmacherskich można zarobić? Jak wygląda to w 2019 roku? Sprawdziliśmy to!

Ostatnio dosyć popularnym trendem w serwisach społecznościowych stało się promowanie swojej osoby jako rzekomego specjalisty od zakładów bukmacherskich. Przewijając posty na grupach dotyczących zarabiania można nadziać się na screeny z wygranymi zakładami. Osoby takie oferują płatne typy bukmacherskie, przeważnie w jakimś abonamencie (najczęściej miesięcznym). Jak jest naprawdę? Czy faktycznie, kupując typy bukmacherskie od innych osób możemy zarobić?

Niestety, sytuacja wydaje się zgoła inna. Należy zdać sobie sprawę, że screeny z wygranymi kuponami są tak jakby reklamą – mają zachęcić nas do zakupu abonamentu. Osoba oferująca takie usługi ani słowem nie wspomni o przegranych zakładach – a ich może być zdecydowanie więcej, niż tych wygranych. Jest to zrozumiałe, gdyż wtedy wiele osób zrezygnowałoby z subskrypcji.

Dlaczego uważam, że wygrywanie u bukmachera jest takie ciężkie?

Mam ku temu solidne podstawy. Standardowo, bukmacher oferujący wszelakie gry losowe ma nad nami przewagę tzw. marży – z grubsza chodzi o to, że przy zdarzeniach mających równe prawdopodobieństwo, i przy skuteczności 50% będziemy tracić (gdzie w normalnym przypadku bylibyśmy na zero). Niestety, w Polsce obowiązuje również podatek, przez który od każdego zakładu pobierane jest 12% stawki (czyli zakładamy się za 880 zł, a płacimy 1000 zł). W tej sytuacji jakiekolwiek dodatkowe, stałe zyski nie są możliwe w przypadku gry u legalnych, polskich bukmacherów.

Na stronie Betun znajdziesz totolotek bonus a także lvbet bonus. Zobacz, co można zyskać.