Firany gładkie i woale

Firany to niezbędny element wyposażenia każdego mieszkania. Oprócz funkcji dekoracyjnej, pomagają także wyregulować ilość światła wpadającego przez okna, a także gwarantują zachowanie większej prywatności. Oferowane przez nasz sklep firany gładkie na metry to uniwersalne rozwiązanie do każdych wnętrz, które zawsze będzie w modzie.

Firany gładkie i woale

Klasyczne dekoracje okienne sprawdzają się zarówno w sypialni, jak i w salonie. Pomagają w skomponowaniu wyważonych aranżacji i nie odwracają uwagi od pięknych widoków za oknem. W naszym sklepie dostępne są firany o różnej gęstości, które pozwalają na zachowanie optymalnej ilości światła w pomieszczeniu. Posiadamy zarówno śnieżnobiałe tkaniny, jak i  różne pastelowe odcienie różu, beżu, błękitu i jasnej zieleni. Dzięki ołowianym obciążnikom układają się idealnie bez względu na wybraną długość i miękkość materiału. Oferujemy także woale kreszowane, które nie sprawiają problemów z prasowaniem i stanowią subtelną odmianę od całkowicie gładkich firan.

Markizety 

Do samodzielnych aranżacji najlepiej sprawdzą się fantazyjne firany, zwane markizetami. Występują w bardzo ozdobnych, a także skromnych wariantach. Wysoki kunszt wykonania tych pierwszych sprawia, że nie potrzebują one dodatkowych zasłon, by pięknie dekorować okna. Stonowane markizety nadają się do konfekcji i wnętrz, które są już mocno przyozdobione. Tkaniny, z których są wykonane doskonale się układają, dzięki czemu można z nich tworzyć również lambrekiny.

Firanki gładkie o różnej gęstości i delikatnych fakturach to doskonałe i uniwersalne rozwiązanie do każdych pomieszczeń. Ich prostota sprawia, że możemy bez trudu dopasować do nich różne, nawet mocno wzorzyste zasłony i bogate dodatki. Stanowią także doskonałą bazę, wokół której możemy dokonywać częstych zmian aranżacji zgodnie z panującą modą.