SAUNA W DOMU

Wielu z nas prowadzi naprawdę aktywny tryb życia. Nie mówimy tu tylko o uprawianiu sportu, ale i o pracy. Spędzamy w niej wiele godzin każdego dnia, a czasem zostajemy i po godzinach. Jeśli chcemy o siebie zadbać, wybieramy się do salonów SPA czy na siłownię. A gdyby tak salon SPA mieć we własnym domu?

Promienniki elektryczne mają wiele zastosowań. Ich głównym zadaniem jest ogrzewanie pomieszczeń tak, aby przyjemnie się w nich pracowało lub spędzało miło czas. Jest jednak grupa promienników elektrycznych, która wykorzystywana jest również w branży beauty i wellnes. To, m.in. promiennik podczerwieni TERM2000 VELVET, IRSPA czy VITAE. Z ich pomocą można stworzyć zdrową saunę nawet w warunkach domowych.

ZALETY SAUNY WYKORZYSTUJĄCEJ ELEKTRYCZNY PROMIENNIK

Domowa sauna na podczerwień ma mnóstwo zalet. Po pierwsze, może korzystać z niej każdy członek rodziny. Po drugie, można odbyć w niej jeden seans, bez potrzeby przerywania go na schłodzenie organizmu. Po trzecie, to my wybieramy temperaturę, w której przebywamy. Po czwarte, promiennik podczerwieni emituje ciepło, które działa zbawiennie nie tylko na zgubienie kilku centymetrów, ale i na cały nasz organizm. Korzystając z takiej sauny, nie tylko jesteśmy w stanie, w czasie zimy zadbać o nasze zatoki. To również świetny sposób na poprawę stanu naszych dróg oddechowych. Idąc dalej, warto wspomnieć o tym, że promieniowanie IR świetnie wpływa na kondycję skóry, pobudzając jej regenerację. Ciepło przenika przez tkanki, dochodząc do wnętrza mięśni i stawów. Dzięki czemu pomaga i walce ze stanami zapalnymi. To świetny sposób na wypocenie się i relaks. Promienniki elektryczne widzialnym ciepłem działają uspokajająco i kojąco.

FACHOWCY CI DORADZĄ

Jeśli rozważasz stworzenie we własnym domu sauny infrared, pomocne mogą okazać się rady specjalistów. Znajdziesz ich, np. na stronie irsystem.pl. Pomogą Ci zaprojektować domowe SPA i zainstalują promiennik podczerwieni tak, aby działał bez zarzutu. W ofercie znajdują się również sterowniki, które są łatwe w obsłudze i umożliwią Ci ustawienie mocy promiennika. Później możesz korzystać ze swojej nowej sauny do woli.