Środki do maszynowego mycia podłóg

Firma Cleantec od 2008 roku zajmuje się profesjonalnym wyposażaniem w środki czyszczące. Współpraca z renomowanymi producentami sprawia, że w ich ofercie znaleźć można wyłącznie produkty, które cieszą klientów swoją funkcjonalnością oraz użytecznością. Każdy styka się na co dzień z koniecznością sprzątania. Nie jest to proces, który należy do najprzyjemniejszych, dlatego firma stara się ułatwić to zadanie i sprawić, aby praca była komfortowa i przyjemna. Najtrudniejszym elementem do wyczyszczenia jest bez wątpienia podłoga, gdyż narażona jest na największą eksploatacje. W wielu przypadkach pojawiają się ciężkie zabrudzenia bądź tłuste plamy. Wychodząc naprzeciw tym problemom przedsiębiorstwo oferuje środki do maszynowego mycia podłóg. Najpopularniejszymi preparatami są:

  • Polgreen Floor Care – jest to preparat, który oparty jest na ekologicznym składzie. W formule znaleźć można między innymi naturalne mydło, które nie działa drażniąco na skórę. Środek posiada miły zapach, który utrzymuje się w powietrzu jeszcze przez długi czas po jego zastosowaniu. Ponadto tworzy na powierzchni powłokę ochronną przed brudem. W efekcie uzyskuje się niepowtarzalny połysk.
  • Linpol Green – środek świetnie sprawdzający się na dużych obszarach takich jak galerie handlowe czy markety. Zawartość naturalnego mydła sprawia, że podłoga staje się nieskazitelnie czysta i nabłyszczona. Po zastosowaniu preparatu zmniejsza się poziom śliskości
  • Cladolin – środek do mycia podłóg oparty na formule z oleju lnianego. Poza dokładnym czyszczeniem impregnuje i nadaje połysk. Świetnie sprawdza się w przypadku drewna, płytek podłogowych oraz kamienia. Świeży zapach utrzymuje się przez kilka godzin po jego użytkowaniu.

Klienci dokonujący zakupu mają do wyboru różne pojemności środków do maszynowego mycia podłóg. Oferowane produkty posiadają wszystkie niezbędne atesty poświadczające o ich całkowitym bezpieczeństwie. Bogaty asortyment sprawia, że zarówno klienci indywidualni, jak również firmowi znajdą coś odpowiedniego dla siebie. W celu zapoznania się z ofertą należy odwiedzić stronę – https://cleantec.com.pl/podlogi-mycie-c-1_2.html.